Objednávka dárkového poukazu na ebooky

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim ebook formou dárkového poukazu.

Jak na to

Do objednávky zadejte vaše údaje. Po zaplacení vám přijde dárkový poukaz na váš mail. Dárkový poukaz si můžete uložit („uložit jako obrázek“ pravým tlačítkem myši)  a poslat jej tomu, koho chcete obdarovat nebo jej můžete vytisknout a obdarovat jím osobně.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Bonus

Reference

E-book jsem přečetla jedním dechem. Mé očekávání splnil nad rámec, protože jsem se dozvěděla, kde přesně začít, kam vyrazit a konkrétní tipy od toho, kde prát až po to, kde si dojít na WC. Doporučila bych ho všem, kteří tápají, kde začít a neví, co vše budou potřebovat.
Štěpánka Vernerová
majitelka soukromé ekologické školky
Kdo rádi cestujete, tak doporučuji tento eBook přečíst, protože je v něm spoustu praktických rad, informací a tipů jak cestovat karavanem. Ať už je to ohledně vody, elektřiny, toalety, topení atd. Je to můj sen mít domov stále sebou a poznávat různé krajiny a kultury. Velká inspirace... 🙂
Monika Kudelová
autorka projektu Slunce v srdci (www.sluncevsrdci.cz)
Ahoj Nadi, děkuji Ti za tvůj ebook. Bylo to pro mne osvěžující čtení, které mi připomnělo mé dřívější cesty po Evropě. To, co mi příjde opravdu skvělé, je praktičnost ebooku. Je to důvod, proč se k ebooku vrátím až se zase vydám na cestu, možná karavanem. Ukázala jsem totiž ebook svému muži a ten hned inspirován začal hledat obytná auta z druhé ruky na prodej. Děkuji taky za poslední kapitolu o ekologii, která mi přijde nesmírně důležitá. Ačkoliv jsem cestovatelka, stopařka, spoustu věcí o kterých píšeš jsem neznala. Cestování nejen karavanem zdar.
Jana Jánová
koučka (janajanova.cz)
Naďa alias Caravan Girl ve svém průvodci shrnuje opravdu všechno, co potřebujete vědět, když se chcete vydat na cesty karavanem nebo autem. Dozvíte se spoustu užitečných tipů a triků. Líbí se mi, jakým způsobem Naďa své zkušenosti předává dál – nenásilně, polopaticky a nevynechává jediný detail. Vše je praktické a užitečné. Já jako karavanový neználek jsem prožívala na každé páté stránce nějaký „aha moment“.
Vendula Kratochvílová
cestovatelka, autorka projektu Já, expat (www.ja-expat.cz)

Potřebujete pomoc?

V případě dotazů mě kontaktujte na můj mail: nada@caravangirl.cz nebo na facebook Caravan Girl.

Naďa Lanková (Tumpachová) – Caravan Girl