Toužíte dlouhodobě cestovat?

Chcete vyrazit do zahraničí na pár měsíců?

S touto příručkou se snadno připravíte na dlouhou cestu do zahraničí

Spousta lidí touží dlouhodobě cestovat jako my, vydat se na cesty klidně i na pár měsíců, půl roku  nebo i celý rok.

Rozhodla jsem se sdílet své zkušenosti a pomoci vám všem, kteří máte jako já dobrodružného ducha a toulavé boty. Po letech praxe jsem pro vás sepsala příručku, kde naleznete vše, co je potřeba zařídit před odjezdem do zahraničí na delší dobu, včetně osvědčených tipů a rad, na co si dát pozor.

Jak se připravit na dlouhou cestu do zahraničí

Jak se připravit na dlouhou cestu
do zahraničí

Příručka je určena pro všechny, kteří chtějí vyjet na dlouhodobý pobyt do zahraničí či chtějí dlouhodobě cestovat.

Co se v příručce dozvíte?

Ebook obsahuje celkem 10 kapitol, kde se dozvíte nejen:

Jak si správně vyberete cestovní pojištění

Jaké jsou typy cestovního pojištění? A jak si správně mezi nimi vyberete? Jak se vyznáte v nabídkách cestovního pojištění?

Jak vyřešíte zdravotní pojištění včetně odhlášení

Jak vyřešíte na cestách do zahraničí zdravotní pojištění a jaké jsou podmínky, abyste se z něj mohli odhlásit? A jak díky tomu ušetříte přes 20000 Kč ročně?

Co s bytem / domem?

Co můžete udělat s bytem / domem po dobu své nepřítomnosti, abyste nemuseli platit nájem, a ještě k tomu měli pasivní příjem?

Jak kompletně připravíte auto/karavan na cesty

Jak připravíte vaše auto na cesty včetně veškerého servisu i přípravy na konkrétní cestu. Obsahuje také i přípravy obytného prostoru v karavanu/obytňáku na dlouhou cestu.

Volání a internet na cestách

Jaké máte v zahraničí možnosti volání a internetu a jak na něm i ušetříte?

Bankovní účet vhodný do ciziny

Poradím vám, jak si založit bankovní účet v zahraničí nebo jak najdete takový, který je vhodný do ciziny v případě, že chcete cestovat ze země do země.

TIPY i na co si dát POZOR

V příručce naleznete spousty osvědčených tipů a také i na co si dát pozor.

Jak hodně ušetříte nejen v zahraničí

Příručka obsahuje i tipy jak ušetříte např. na volání, internetu i bankovním účtu, které jsou vhodné do ciziny, ale využijete je i v ČR.

Příběhy ze života

Příručka obsahuje jako praktické příklady i příběhy ze života, takže se vám bude dobře číst.

Ebook je určen pro vás, pokud:

Ebook NENÍ pro vás, pokud:

Kdo je Caravan Girl?

Žiji život svých snů

Jmenuji se Naďa Lanková (Tumpachová) a jsem holka z karavanu.

Žiji život svých snů. Trávím ho na cestách obytňákem a pobývám na těch nejkrásnějších místech.

A to nejlepší na tom je, že si můžu pobýt, kde chci a jak dlouho chci, aniž by mě cokoli limitovalo.

Cestujeme takto s mým mužem už několik let. Nejprve jsme cestovali pár měsíců v kuse, poté jsme strávili na cestách půl rok a naposledy celý rok. Když jsme se vrátili z cest, tak jsme se rozhodli opustit náš byt a žít jako vanlifeři a k tomu jsme si i postavili tiny house, tj. domeček na kolech.

Reference

Naďo, děkuji za poslání ebooku. Dostal mne někam jinam, kde je pohoda a klid, což teď v této době je těžké najít. Je to poutavé čtení. Přečetla jsem jej najednou, což u mne musí zaujmout, abych to dočetla. Víš nejsem dobrodruh, a tak jsem si říkala, jestli to mám číst, ale překvapila jsi mne, jak to máš dopodrobna rozepsaný. Co chci vzkázat ostatním? Nejdříve jsem si myslela, že není nutné mít tento ebook. Ale když se do něho začtete, zjistíte, že ho potřebujete. Je tam spousta rad a tipů, co udělat než vycestuji do zahraničí. O některých věcech jsem ani netušila, že je nutné zařídit ještě před odjezdem, tedy mít sebou na cesty. Vše je podrobně popsáno. Navíc tam jsou poutavé příběhy z cest.
Monika Dolenská
Život v harmonii (www.harmonie-monika.cz)
Tak knížku jsem přečetla ne na jeden, ale na dva dechy. Množství informací bylo neuvěřitelné a musela jsem si dát pauzu. Přestože necestuju na dlouhé cesty v kuse, tak toho hodně napendluju mezi Švédskem a Čechami, kde střídavě žiju. Můžu jen potvrdit, že informace poskytnuté v tomto ebooku jsou vysoce relevantní a i já jsem tam našla spoustu nových tipů a doporučení, které se mi budou hodit a které lituju, že jsem si nezjistila už dávno. Tím spíš doporučuji tuto knížku všem, kdo jsou v cestování za hranice na vlastní pěst nováčci, můžete si ušetřit spoustu nervů. No a pracovní sešit je dokonalá věc jak na nic nezapomenout a mít vše krásně pod kontrolou.
Iva Lind
podnikatelka (www.aiva-nordica.se)
Autorka tohoto ebooku sepsala opravdu užitečné rady, tipy a vše co potřebujete vědět před delší cestou do zahraničí. Ebook je detailně zpracovaný a najdete v něm opravdu vše. Od užitečných rad, až po příběhy ze života. Ušetříte spoustu času hledáním těchto informací. Sami jsme s manželem před naší cestou něco takového hledali a tady je vše potřebné na jednom místě.
Aleš a Lucie Lenfeldovi
projekt Sell it and live (www.instagram.com/sellitandlive/)
Ahoj Nadi. Tvůj ebook jsem přečetla jedním dechem. Je tam spoustu užitečných informací pro začínající, či méně pokročilé cestovatele. Jsem jednou z nich a tvůj ebook a pracovní sešit mohu jen doporučit. Je plný nejen informací, ale i příběhů na konkrétní situace. Mnoho odkazů na podrobnější stránky a proto je celkově koncipován velmi prakticky. Doporučuji si jej přečíst. Zejména pokud chcete zkusit cestování jinak - svobodněji - karavanem.
Monika J.
english teacher
Ráda jsem si přečetla tvůj ebook. Líbí se mi graficky, je plný užitečných informací a rad, něco člověk ví, s něčím zkušenosti nemá. Velké písmo je velmi praktické. Myslím, že je ideální a hodně lidí by to využilo (snad brzy zase půjde cestovat). Co chci vzkázat ostatním? Všechno důležité co potřebujete vědět, než vyrazíte na dlouhou cestu do zahraničí. Ebook plný užitečných rad a informací od vyřízení pasu, přes pojištění, až po vyřešení situace, co s bytem když jedete na několik měsíců nebo let pryč. Komplexní informace. Je poznat, že autorka má hodně zkušeností. Přehledné čtení a příjemná grafika. Doporučuji.
Karolina K.
překladatelka

Kolik vás to bude stát?

Ebook Jak se připravit na dlouhou cestu do zahraničí koupíte za 590 Kč nebo 24 Euro. Investice do ebooku se vám mnohonásobně vrátí. Díky němu ušetříte přes 20 000 Kč ročně v zahraničí.

Shrnuji v příručce mé mnohaleté zkušenosti s pobytem v zahraničí, díky kterým si ušetříte nejen námahu a starosti, ale také i spousty peněz.

Na ebook máte 14denní garanci vrácení peněz, pokud ebook nenaplní vaše očekávání.

A k ebooku také získáte tyto bonusy:

Bonusy

Pracovní sešit CHECK-LIST

K příručce dostanete také pracovní sešit, tzv. CHECK-LIST.
 
Jedná se o přehledný seznam na odškrtávání úkolů.
 
Je roztříděn do jednotlivých kategorií.
 
A s časovými údaji, jak dlouho před odjezdem je to potřeba začít zařizovat.
Checklist pracovní sešit

Seznam na cesty s obytňákem

Seznam obsahuje celkem 13 kategorií na 17 stranách, kde naleznete úplně vše, co si sbalit na cesty od osobních věcí až po kompletní vybavení obytňáku.

K Seznamu na cesty získáte i černobílou verzi bez pozadí, abyste si Seznam mohli i vytisknout  (bez spotřeby toneru) a zaškrtávat v něm.

Stále si nejste jistí, jestli je ebook pro vás?

14denní garance vrácení peněz

Garantuji vám 100% spokojenost. V případě, že ebook nenaplní vaše očekávání, tak můžete využít 14 denní garanci vrácení peněz.

Ukázka z ebooku

Začněte se připravovat na dlouhou cestu do zahraničí co nejdříve

Objednejte si ebook nyní a získejte k tomu tyto BONUSY:

Získejte 2 ebooky a 2 seznamy na cesty v hodnotě 1010 Kč a to jen za 590 Kč nebo 24 Euro a ještě díky tomu ušetřete v zahraničí přes 20 000 Kč ročně.