Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým.

 

Darujte jim ebook formou dárkového poukazu.

Toužíte dlouhodobě cestovat?

 

Chcete vyrazit do zahraničí na pár měsíců?

Spousta lidí touží cestovat jako my, vydat se na cesty klidně i na pár měsíců, půl roku  nebo i celý rok.

Rozhodla jsem se sdílet své zkušenosti a pomoci vám všem, kteří máte jako já dobrodružného ducha a toulavé boty. Po letech praxe jsem pro vás sepsala příručku, kde naleznete vše, co je potřeba zařídit před odjezdem do zahraničí na delší dobu, včetně osvědčených tipů a rad, na co si dát pozor.

Chcete vyjet na dlouhodobý pobyt do zahraničí či dlouhodobě cestovat?

S touto příručkou se snadno připravíte na dlouhou cestu do zahraničí

JAK SE PŘIPRAVIT NA DLOUHOU CESTU DO ZAHRANIČÍ

Pro všechny, kteří chtějí vyjet na dlouhodobý pobyt do zahraničí či chtějí dlouhodobě cestovat

Udělejte radost svým blízkým.

 

Darujte jim ebook formou dárkového poukazu.

Žiji život svých snů 

Trávím ho na několikaměsíčních cestách karavanem a pobývám na těch nejkrásnějších místech.

Co se v příručce dozvíte?

Příručka obsahuje celkem 10 kapitol na 117 stranách, kde se dozvíte nejen:

Jak si správně vyberete cestovní pojištění

Jaké jsou typy cestovního pojištění? A jak si správně mezi nimi vyberete? Jak se vyznáte v nabídkách cestovního pojištění?

Jak vyřešíte zdravotní pojištění včetně odhlášení

Jak vyřešíte na cestách do zahraničí zdravotní pojištění a jaké jsou podmínky, abyste se z něj mohli odhlásit? A jak díky tomu ušetříte přes 20 000 Kč ročně?

Co s bytem / domem?

Co můžete udělat s bytem / domem po dobu své nepřítomnosti, abyste nemuseli platit nájem, a ještě k tomu měli pasivní příjem?  

Jak kompletně připravíte auto/karavan na cesty

Jak připravíte vaše auto na cesty včetně veškerého servisu i přípravy na konkrétní cestu. Obsahuje také i přípravy obytného prostoru v karavanu/obytňáku na dlouhou cestu.

Volání a internet na cestách

Jaké máte v zahraničí možnosti volání a internetu a jak na něm i ušetříte?

Bankovní účet vhodný do ciziny

Poradím vám, jak si založit bankovní účet v zahraničí nebo jak najdete takový, který je vhodný do ciziny v případě, že chcete cestovat ze země do země.

TIPY i na co si dát POZOR

V příručce naleznete spousty osvědčených tipů a také i na co si dát pozor.

Jak hodně ušetříte nejen v zahraničí

Příručka obsahuje i tipy jak ušetříte např. na volání, internetu i bankovním účtu, které jsou vhodné do ciziny, ale využijete je i v ČR.

Příběhy ze života

Příručka obsahuje jako praktické příklady i příběhy ze života, takže se vám bude dobře číst.

Co ebookem získáte?

 • Na nic nezapomenete
  Nezapomenete zařídit nic důležitého.
 • Vše, co potřebujete na jednom místě
  Nemusíte už nikde nic hledat. Tady máte vše přehledně napsané na jednom místě.
 • Přehledně a srozumitelně
  Dozvíte se v ebooku důležité informace a to přehledně a srozumitelně. Díky ebooku se budete moci vyznat ve všech důležitých oblastech, které jsou potřeba pro dlouhodobé vycestování.
 • Bez námahy a bez starostí
  Tyto informace mě stály několik let zkušeností s přípravami na dlouhodobý pobyt v zahraničí. Vše už mám několikrát odzkoušené a vy můžete z mých zkušeností čerpat a nemusíte projít tím samým.
 • Ušetříte přes 20 000 Kč ročně
  Díky tomu, že vás naučím vyznat se hlavně v problematice okolo zdravotního, sociálního a cestovního pojištění, tak díky těmto informacím bude schopni ušetřit na cestách přes 20 000 Kč za rok. I další kapitoly obsahují tipy, jak ušetřit např. na volání, internetu nebo bankovním účtu vhodném do ciziny.
 • Speciální informace pro dlouhodobé cestovatele
  Pro dlouhodobé cestování platí jiné podmínky než jen pro pracovní pobyt v cizině a skoro nikde se nedají dohledat. Můžete teď čerpat z mých zkušeností.

Ebook je určen pro vás, pokud:

 • Chcete vyjet na dlouhodobý pobyt do zahraničí
  Láká vás vyjet na 2 a více měsíců do zahraničí třeba za prací?
 • Chcete cestovat dlouhodobě
  Nestačí vám obyčejná dovolená, ale chcete strávit na cestách klidně i pár měsíců nebo i celý rok? Ať s karavanem nebo bez. Pro dlouhodobé cestování platí jiné podmínky než jen pro pracovní pobyt v cizině a tyto informace jsou těžko dohledatelné.

Ebook NENÍ pro vás, pokud:

 • Už dlouhodobě pobýváte v cizině a máte vše potřebné zařízeno
  Pokud už v zahraničí jste a máte už vše zařízeno včetně cestovního pojištění, odhlášení se ze zdravotního pojištění, pronájmu vašeho bytu/domu, zařízení bankovního účtu v/do zahraničí, atd.

Stále si nejste jistí, jestli je ebook pro vás?

Máte 14 denní garanci vrácení peněz

Garantuji vám 100% spokojenost. V případě, že ebook nenaplní vaše očekávání, tak můžete využít 14 denní garanci vrácení peněz.

Kolik vás to bude stát?

Ebook Jak se připravit na dlouhou cestu do zahraničí koupíte za 490 Kč. Investice do ebooku se vám mnohonásobně vrátí. Díky němu ušetříte přes 20 000 Kč ročně v zahraničí.

Shrnuji v příručce mé mnohaleté zkušenosti s pobytem v zahraničí, díky kterým si ušetříte nejen námahu a starosti, ale také i spousty peněz.

K tomu všemu mám pro vás připraveno i několik bonusů:

BONUS 1

Pracovní sešit

CHECK-LIST

K příručce dostanete také pracovní sešit, tzv. CHECK-LIST, kde máte přehledně sepsané vše, co je potřeba zařídit dle jednotlivých oblastí a ve kterém si můžete odškrtávat, co jste už všechno zařídili. Navíc ke každé oblasti máte i časový údaj, jak dlouho před odjezdem je to potřeba začít zařizovat.

 • Přehledný seznam na odškrtávání úkolů
 • Roztříděn do jednotlivých kategorií
 • S časovými údaji, jak dlouho před odjezdem je to potřeba začít zařizovat

BONUS 2

SEZNAM NA CESTY S OBYTŇÁKEM

v hodnotě 100 Kč

Seznam obsahuje celkem 13 kategorií na 17 stranách, kde naleznete úplně vše, co si sbalit na cesty od osobních věcí až po kompletní vybavení obytňáku.

 • Důležité nezbytnosti
  Co vše rozhodně nezapomeňte vzít s sebou jako doklady, peníze, nabíječky...
 • Cestovní lékárnička
  Vše, co vám pomůže při zdravotních obtížích na cestách
 • Hygiena, oblečení, boty
  Využijete pro cesty nejen obytňákem
 • Auto vybavení
  Důležité vybavení do auta, na které nezapomeňte
 • Do kuchyně
  Veškeré nádobí, kuchyňské vybavení i seznam základního jídla
 • Sportovní vybavení
  Věci pro sportovní vyžití na cestách a na pláži

K Seznamu na cesty získáte i černobílou verzi bez pozadí, abyste si Seznam mohli i vytisknout  (bez spotřeby toneru) a zaškrtávat v něm.

BONUS 3

Uzavřená FB skupina

Získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde můžete navzájem sdílet své zkušenosti a obracet se o rady i na mě.

Co o příručce říkají čtenáři?

Naďo, děkuji za poslání ebooku. Dostal mne někam jinam, kde je pohoda a klid, což teď v této době je těžké najít. Je to poutavé čtení. Přečetla jsem jej najednou, což u mne musí zaujmout, abych to dočetla. Víš nejsem dobrodruh, a tak jsem si říkala, jestli to mám číst, ale překvapila jsi mne, jak to máš dopodrobna rozepsaný. Co chci vzkázat ostatním? Nejdříve jsem si myslela, že není nutné mít tento ebook. Ale když se do něho začtete, zjistíte, že ho potřebujete. Je tam spousta rad a tipů, co udělat než vycestuji do zahraničí. O některých věcech jsem ani netušila, že je nutné zařídit ještě před odjezdem, tedy mít sebou na cesty. Vše je podrobně popsáno. Navíc tam jsou poutavé příběhy z cest.
Monika DolenskáŽivot v harmonii (www.harmonie-monika.cz)
Ahoj Nadi. Tvůj ebook jsem přečetla jedním dechem. Je tam spoustu užitečných informací pro začínající, či méně pokročilé cestovatele. Jsem jednou z nich a tvůj ebook a pracovní sešit mohu jen doporučit. Je plný nejen informací, ale i příběhů na konkrétní situace. Mnoho odkazů na podrobnější stránky a proto je celkově koncipován velmi prakticky. Doporučuji si jej přečíst. Zejména pokud chcete zkusit cestování jinak - svobodněji - karavanem.
Monika J.english teacher
Tak knížku jsem přečetla ne na jeden, ale na dva dechy. Množství informací bylo neuvěřitelné a musela jsem si dát pauzu. Přestože necestuju na dlouhé cesty v kuse, tak toho hodně napendluju mezi Švédskem a Čechami, kde střídavě žiju. Můžu jen potvrdit, že informace poskytnuté v tomto ebooku jsou vysoce relevantní a i já jsem tam našla spoustu nových tipů a doporučení, které se mi budou hodit a které lituju, že jsem si nezjistila už dávno. Tím spíš doporučuji tuto knížku všem, kdo jsou v cestování za hranice na vlastní pěst nováčci, můžete si ušetřit spoustu nervů. No a pracovní sešit je dokonalá věc jak na nic nezapomenout a mít vše krásně pod kontrolou.
Iva Lindpodnikatelka (www.aiva-nordica.se)
Ráda jsem si přečetla tvůj ebook. Líbí se mi graficky, je plný užitečných informací a rad, něco člověk ví, s něčím zkušenosti nemá. Velké písmo je velmi praktické. Myslím, že je ideální a hodně lidí by to využilo (snad brzy zase půjde cestovat). Co chci vzkázat ostatním? Všechno důležité co potřebujete vědět, než vyrazíte na dlouhou cestu do zahraničí. Ebook plný užitečných rad a informací od vyřízení pasu, přes pojištění, až po vyřešení situace, co s bytem když jedete na několik měsíců nebo let pryč. Komplexní informace. Je poznat, že autorka má hodně zkušeností. Přehledné čtení a příjemná grafika. Doporučuji.
Karolina Kudynovácopywriter a překladatelka (www.copywriteri.cz/detail/karolina-kudynova)
Autorka tohoto ebooku sepsala opravdu užitečné rady, tipy a vše co potřebujete vědět před delší cestou do zahraničí. Ebook je detailně zpracovaný a najdete v něm opravdu vše. Od užitečných rad, až po příběhy ze života. Ušetříte spoustu času hledáním těchto informací. Sami jsme s manželem před naší cestou něco takového hledali a tady je vše potřebné na jednom místě.
Aleš a Lucie Lenfeldoviprojekt Sell it and live (www.instagram.com/sellitandlive/)

Ukázka z ebooku

Začněte se připravovat na dlouhou cestu

do zahraničí co nejdříve

 

Počítejte s tím, že vám přípravy mohou zabrat i 2 až 3 měsíce

Objednejte si ebook nyní

a získejte k tomu tyto BONUSY:

+ pracovní sešit CHECK-LIST

+ barevný seznam na cesty (s obytňákem)

+ černobílý seznam na cesty (s obytňákem)

Získejte 4 ebooky za cenu jednoho

Za 490 Kč

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým.

 

Darujte jim ebook formou dárkového poukazu.