Láká vás vyjet na cesty s obytňákem, ale nevíte, co vše si sbalit s sebou? 

S tímto seznamem na nic nezapomenete

Sepsala jsem praktický Seznam na cesty s obytňákem, který vám s balením pomůže. S tímto Seznamem se snadno a rychle sbalíte a na nic nezapomenete. Najdete v něm nejen osobní věci jako oblečení a kosmetiku, ale také celé vybavení obytňáku včetně kuchyňského vybavení.

Seznam na cesty s obytňákem

Vše, co si potřebujete sbalit s sebou na cesty s obytňákem

Co vše obsahuje Seznam na cesty?

Seznam na cesty obsahuje celkem 13 kategorií na 17 stranách, kde naleznete úplně vše, od osobních věcí až po kompletní vybavení obytňáku.

Co získáte díky Seznamu na cesty?

Kdo je Caravan Girl?

Žiji život svých snů

Jmenuji se Naďa Lanková (Tumpachová) a jsem holka z karavanu.

Žiji život svých snů. Trávím ho na cestách obytňákem a pobývám na těch nejkrásnějších místech.

A to nejlepší na tom je, že si můžu pobýt, kde chci a jak dlouho chci, aniž by mě cokoli limitovalo.

Cestujeme takto s mým mužem už několik let. Nejprve jsme cestovali pár měsíců v kuse, poté jsme strávili na cestách půl rok a naposledy celý rok. Když jsme se vrátili z cest, tak jsme se rozhodli opustit náš byt a žít jako vanlifeři a k tomu jsme si i postavili tiny house, tj. domeček na kolech.

Reference

Znáte to, jak máte ráno vyjet na cestu, kolem vás lítají děti a nervózní manžel a vy prostě nemáte zabaleno a rychle hledáte na internetu nějaké seznamy, které by vám pomohly. Jenže každý je nějaký jiný, žádný není kompletní a navíc nesplňuje vaší podmínku na cestu s obytňákem. Tento skvělý seznam od Nadi vám ušetří nejen práci, čas, ale hlavně nervy. Je v něm všechno pěkně na jednom místě, hezky rozděleno do kategorií. Stačí si seznam vytisknout a pak už jen postupně odškrtávat. Navíc v seznamu je opravdu vše co budete potřebovat, takže vaše pohodová dovolená může klidně začít.
Magda Jedličková
autorka ebooku Příručka k vaší přírodní domácnosti (www.magdajedlicka.cz)
Dobrý den Naďo, stáhl jsem si od Vás seznam na cesty. Ze zvyku při balení na letní tábory jsem si na kempování vytvořil také svůj seznam, protože věcí, které nemám na stálo v autě je opravdu hodně a při balení člověk myslí na 1000 věcí okolo. Navíc s rodinou za zadkem je balení bez seznamu taková noční můra. Postupně jsem seznam upravoval a musím říct, že je v podstatě hodně podobný tomu Vašemu. Nenašel jsem nic zásadního, co by ve Vašem seznamu chybělo (nebo přebývalo).
Petr Kolenatý
Jupí, konečně jsem našla někoho, kdo za mě napsal kompletní seznam věcí na cesty (a nejen karavanem). Před každou cestou jsem si vždy psala znovu a znovu nový seznam. Teď už nemusím, stačí jen vytisknout - a balit 🙂
Zdeňka Pospíšilová
Hravá máma v Austrálii (www.dnysesarou.cz)
Seznam je skvělý pomocník, díky němuž nenecháte polovinu důležitých věcí doma. Jednoduchý, přehledný, s možností doplnění o individuální nezbytnosti dle vlastního uvážení. Je skvělé, že si díky němu sbalíte, to co je opravdu důležité a naopak sebou nebudete tahat zbytečnosti.
Zuzana Urbánková
autorka ebooku Z deníku šílené matky (www.zuzana-urbankova.cz)

Kolik vás to bude stát?

Seznam na cesty s obytňákem koupíte za 120 Kč či 5 Euro.

Cestuji vanem už několik let. Teď se s vámi dělím o seznam, podle kterého jsem se balila i na roční cestu. A vy díky němu ušetříte námahu a čas při balení a také nezapomenete na nic důležitého.

K tomu, aby se vám podle něj dobře balilo, tak dostanete i bonus v podobě černobílé verze pro tisk.

Bonus

Černobílá verze k vytištění

K Seznamu na cesty získáte i černobílou verzi bez pozadí, abyste si Seznam mohli i vytisknout  (bez spotřeby toneru) a zaškrtávat v něm.

Sbalte si vše rychle a jednoduše
a vyražte na cesty už teď

Objednejte si Seznam na cesty nyní a získejte jako BONUS černobílou verzi Seznamu na cesty vhodnou k vytištění

120 Kč / 5 Eur